Sesje

Sesje to czas spędzony w towarzystwie Lady Chili. Spotkania odbywają się w studio.

Lady Chili na sesje zaprasza:

 • uległych mężczyzn,
 • osoby trans,
 • pary (małżeństwa, które chcą spróbować lub doświadczyć czegoś nowego), danina za sesję jest wówczas podwójna,
 • uległe kobiety,
 • masochistów,
 • fetyszystów,
 • uległych, którzy chcą służyć na stały kontrakt.

Możliwe sesje:

 • 1-godzinna, podstawowa,
 • 2-godzinne, 3-godzinne – sesje, w czasie których możesz doświadczyć większej liczby lub bardziej rozbudowanych praktyk,
 • sesje dłuższe niż 3 godziny wymagają umawiania się z wyprzedzeniem co najmniej jednodniowym.
 • sesje całodniowe, całodobowe lub nawet dłuższe

W przypadku sesji, których podstawowym elementem jest feminizacja,  zalecanym czasem trwania sesji jest minimum 2 godziny, szczególnie w przypadku wykonywania makijażu.

Jeśli zgodzę się spotkać z tobą na sesje to pamiętaj, że przychodzisz na Mój teren i obowiązują ustalone zasady, których masz przestrzegać ( więcej o panujących regułach znajdziesz tutaj).

Scenariusz sesji dobieram indywidualnie. Nie pytaj jaki dokładnie będzie przebieg sesji, nie musisz tego wiedzieć. Elementy niespodzianek i zaskoczenia są bardzo istotne.
Na początku sesji zawsze przeprowadzam krótką rozmowę podczas której poruszam tematy preferencji, fantazji. Decydujemy także, czy ustalamy hasło bezpieczeństwa lub rezygnujemy z niego.

Pamiętaj, że przychodząc na sesje jesteś po to aby spełniać moje fantazje i jesteś po to aby mi służyć.

Wyjątkowo rygorystycznie wymagam przestrzegania odpowiednich form grzecznościowych w relacji Pani-uległy. Nie jesteś mi równy i nigdy nie będziesz w żadnej sytuacji podczas sesji, brak przestrzegania tej zasady będzie skutkował natychmiastowym pokazaniem ci twojego miejsca.

Oczekuję twojej szczerości podczas prowadzonego przeze mnie wywiadu na początku sesji. Pytania związane ze stanem twojego zdrowia nie wynikają z mojej ciekawości, a mają na celu zadbanie o twoje zdrowie i bezpieczeństwo. Nie ukrywaj swoich problemów zdrowotnych to pomoże mi zapobiec niebezpiecznym sytuacjom i dobrać takie elementy dominacji, tak abyś nie odniósł uszczerbku na zdrowiu. Sesja ma spełniać fantazje Pani i twoje, ale przede wszystkim ma być bezpieczną zabawą dla obu stron.

Jeśli masz jakieś prośby, fantazje czy scenariusz, możesz opowiedzieć o tym na początku sesji. Rozważę i zastanowię się co i kiedy wykorzystam.

Jeśli nie masz doświadczenia to nie ma problemu. Wprowadzę ciebie w mój świat, zacznę od opowiedzenia czym jest dominacja i służba. Potem opiszę ci rodzaje dominacji i pokażę działanie różnych akcesoriów. Po teoretycznym wprowadzeniu przejdziemy do doświadczania, będę obserwować twoje ciało, reakcje i emocje.

Sesje

Praktyki

Podczas sesji z Panią masz możliwość realizacji swoich najskrytszych fantazji, odkryciu swoich fetyszy lub oddaniu się tym, które już masz.

Zasady

Zasady są po to abyś ich przestrzegał, są związane z różnymi aspektami sesji. Wyznaczają pewne normy i granice działań i zachowań.

Studio

Sesje odbywają się w moim prywatnym studio. To dyskretne i bezpieczne miejsce, w którym bez obaw i skrępowania można realizować wszystkie praktyki BDSM.

Sesje

Sesje to czas spędzony w towarzystwie Lady Chili. Spotkania odbywają się w studio. Studio jest bogato wyposażone w sprzęty i różne akcesoria niezbędne do magicznych chwil.

Lady Chili

Witaj w Moim świecie.

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.