Role Play i Age Play

Doskonałym urozmaiceniem sesji jest zabawa, w której Pani jak i ty wcielamy się w różne role, które mogą być również związane ze zmianą twojego wieku. Taka zabawa wymaga aktywnego udziału obu stron. To sesje, których nie da się zaplanować, ponieważ podejmowane działania podczas sesji kreowane są na bieżąco, które w dużej mierze zależą od twoich reakcji i pomysłów.

Jeśli lubisz sesje, które są niespodzianką dla obu stron, a zabawa może wywołać niepowtarzalne emocje – to ten rodzaj zabawy jest dla ciebie.

 

ROLE PLAY
Jeśli twoje fantazje dotyczą bycia w różnych rolach jak np.: skazańca, podwładnego, pacjenta, pieska, czy kotka, a może kręci cię…

 

 

 

 

 

 

AGE PLAY
Age play to doskonałe urozmaicenie zabawy, które związane jest z odgrywaniem ról, jednak myślą przewodnią jest wiek w jakim jesteś…

Praktyki, Role Play i Age Play

Praktyki

Podczas sesji z Panią masz możliwość realizacji swoich najskrytszych fantazji, odkryciu swoich fetyszy lub oddaniu się tym, które już masz.

Zasady

Zasady są po to abyś ich przestrzegał, są związane z różnymi aspektami sesji. Wyznaczają pewne normy i granice działań i zachowań.

Studio

Sesje odbywają się w moim prywatnym studio. To dyskretne i bezpieczne miejsce, w którym bez obaw i skrępowania można realizować wszystkie praktyki BDSM.

Sesje

Sesje to czas spędzony w towarzystwie Lady Chili. Spotkania odbywają się w studio. Studio jest bogato wyposażone w sprzęty i różne akcesoria niezbędne do magicznych chwil.

Lady Chili

Witaj w Moim świecie.

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.