Prezenty

Prezent to miły gest. Jeśli chcesz zrobić Pani przyjemność, czy wkupić się w łaski to przyniesienie drobnego podarunku będzie świetnym pomysłem.

Podarunki są czymś szczególnym i osobistym. Masz możliwość pokazania swojej podległości, szacunku i jest formą złożenia hołdu i docenienia.

Obdarowanie Pani gdy jest jakaś okazja typu: święta, urodziny dobrze  świadczy o twoich manierach, wychowaniu i jest mile widziane przez Panią i docenione.

Obdarowywanie Pani gdy jest to nieoczekiwane, bez okazji jest wyjątkowo mile przez Panią widziane, bo świadczy o czymś więcej niż o wychowaniu i kulturze.

 

Mile widziane są takie podarunki jak:

  • alkohol (wino różowe, czerwone, whiskey lub likier);
  • bukiet kwiatów;
  • świeczka zapachowa;
  • gadżet BDSM;
  • czekoladki;
  • karty podarunkowe i bony do sklepów z galanterią skórzaną, perfumerii, kosmetyczki lub salonów SPA.

 

Prezent jednak nie jest czymś obligatoryjnym, jest to po prostu forma dodatkowej przyjemności jaką możesz Pani sprawić.

Powyższa lista jest tylko formą ułatwienia i podpowiedzi  gdybyś zdecydował się zrobić Pani prezent i przyjemność. Jednak jeśli będziesz miał inny pomysł na inny prezent i posłużysz się własną kreatywnością to będzie to również mile widziane.

Sesje

Praktyki

Podczas sesji z Panią masz możliwość realizacji swoich najskrytszych fantazji, odkryciu swoich fetyszy lub oddaniu się tym, które już masz.

Zasady

Zasady są po to abyś ich przestrzegał, są związane z różnymi aspektami sesji. Wyznaczają pewne normy i granice działań i zachowań.

Studio

Sesje odbywają się w moim prywatnym studio. To dyskretne i bezpieczne miejsce, w którym bez obaw i skrępowania można realizować wszystkie praktyki BDSM.

Sesje

Sesje to czas spędzony w towarzystwie Lady Chili. Spotkania odbywają się w studio. Studio jest bogato wyposażone w sprzęty i różne akcesoria niezbędne do magicznych chwil.

Lady Chili

Witaj w Moim świecie.

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.