Dominacja psychiczna

Dominacja psychiczna to przede wszystkim wytworzenie stanów emocjonalnych i uczuciowych pomiędzy osobą dominującą , a uległą. To umiejętna gra uczuć starannie podsycana prze z osobę dominującą. Nie mówię tu o uczuciu partnerskiej miłości , ale o uczuciach i emocjach które składają się na tą relację. Są to uczucia nieprzyjemne takie jak: strach, lęk, niepokój, napięcie, obawa, ból, zniecierpliwienie, niedosyt, zdenerwowanie, złość (na samego/samą siebie), rozdrażnienie, cierpienie, tęsknota i wiele podobnych wielokrotnie odczuwane przez osobę uległa ze względu na sytuacje związane zadaniami , lub praktykami stawianymi osobie uległej, przez dominująca, a przynoszące w późniejszym efekcie uczucia przyjemne osobie uległej: ulgi, zadowolenia, spełnienia, ciepła (kiedy możesz się przytulić i podziękować, nawet miłości (często spotykana), więzi, euforii, podniecenia, itd..

Przykłady dominacji psychicznej: wyzwiska, sprowadzanie do roli mebla – human furniture, opluwanie, poniżanie, rozkazy, usługiwanie Pani, Relacja Pani-pies: prowadzanie na smyczy, jedzenie i picie z miski itp.

Również tutaj zaliczam deprywację sensoryczną polegającą na zamierzonej redukcji lub usunięciu bodźców działających na jeden lub kilka zmysłów. Do deprywacji sensorycznej wykorzystuje między innymi maskę na głowę, odcinającą wzrok i  słuch.

Praktyki

Praktyki

Podczas sesji z Panią masz możliwość realizacji swoich najskrytszych fantazji, odkryciu swoich fetyszy lub oddaniu się tym, które już masz.

Zasady

Zasady są po to abyś ich przestrzegał, są związane z różnymi aspektami sesji. Wyznaczają pewne normy i granice działań i zachowań.

Studio

Sesje odbywają się w moim prywatnym studio. To dyskretne i bezpieczne miejsce, w którym bez obaw i skrępowania można realizować wszystkie praktyki BDSM.

Sesje

Sesje to czas spędzony w towarzystwie Lady Chili. Spotkania odbywają się w studio. Studio jest bogato wyposażone w sprzęty i różne akcesoria niezbędne do magicznych chwil.

Lady Chili

Witaj w Moim świecie.

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.