Age Play

Age play to doskonałe urozmaicenie zabawy, które związane jest z odgrywaniem ról, jednak myślą przewodnią jest wiek w jakim jesteś służąc. Taka forma zabawy wymaga aktywnego udziału obu stron. To sesje, których nie da się zaplanować, ponieważ podejmowane działania podczas sesji kreowane są na bieżąco, które w dużej mierze zależą od twoich reakcji i pomysłów.

Jeśli lubisz sesje, które są niespodzianką dla obu stron, a zabawa może wywołać niepowtarzalne emocje – to ten rodzaj zabawy jest dla ciebie.

Pani niezależnie od twojej roli jest osobą dominującą.

Propozycja możliwych zabaw Age- Play:

  • Mama – adult baby – gdzie jesteś niemowlęciem. Pani przewija ciebie w pieluchy, karmi z butelki, daje klapsy gdy dziecko płacze, ale też przytula
  • Mama – niesforna nastolatka/tek. Podczas sesji ubrana/y jesteś jak nastolatek, którego Mama musi karać za jego niesforne zachowanie
  • Mama – synek, który może mieć 2,5, 7 lat
  • Mama – córeczka, gdzie ty wcielasz się w rolę małej dziewczynki, córeczki
  • Pani jest dorosłą złą córką – a ty babcią.
  • Pani jest nauczycielką, a ty uczniem

PAMIĘTAJ
W tej zabawie bierzesz aktywny udział, co oznacza, że nie jesteś roli wykonującego polecenia, ale sam możesz kreować pomysły, działania i wcielać je podczas sesji.

PANI JEST ZAWSZE W ROLI DOMINUJĄCEJ A TY ULEGŁEJ.

Praktyki, Role Play i Age Play

Praktyki

Podczas sesji z Panią masz możliwość realizacji swoich najskrytszych fantazji, odkryciu swoich fetyszy lub oddaniu się tym, które już masz.

Zasady

Zasady są po to abyś ich przestrzegał, są związane z różnymi aspektami sesji. Wyznaczają pewne normy i granice działań i zachowań.

Studio

Sesje odbywają się w moim prywatnym studio. To dyskretne i bezpieczne miejsce, w którym bez obaw i skrępowania można realizować wszystkie praktyki BDSM.

Sesje

Sesje to czas spędzony w towarzystwie Lady Chili. Spotkania odbywają się w studio. Studio jest bogato wyposażone w sprzęty i różne akcesoria niezbędne do magicznych chwil.

Lady Chili

Witaj w Moim świecie.

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.