Elektrostymulacja

Lubisz zabawę i ciekawe doznania? Jesteś niedoświadczony- doskonale!

Elektrostymulacja jest dla ciebie jeśli lubisz doświadczenia związane z użyciem prądu o różnym natężeniu lub zabawek tzw. masażerów, które są związane z dominacją erotyczna. Prąd w masażerach jest pobierany z baterii o niskim natężeniu.

Pani posiada różne masażery oraz przyrządy do elektrostymulacji.

Elektrostymulacja w zależności natężenia może wiązać się z różnym rodzajem doznać fizycznych od przyjemnych do doznania bólu. Masażery umożliwiają zabawę o wyjątkowo przyjemnych doznaniach. Nie zapomnisz ich. ! Ich doświadczenie pozwoli na zupełnie inną jakość doznań erotycznych.

Możliwe miejsca elektrostymulacji:

  • sutki;
  • genitalia;
  • pupa;
  • uda.

UWAGA:

  1. zanim Pani podda ciebie elektrostymulacji przeprowadzi z tobą wywiad na temat zdrowia;
  2. nie możesz być poddany elektrostymulacji jeśli: masz chore serce, problemy z ciśnieniem, krążeniem, masz chore zastawki, żylaki.
Praktyki

Praktyki

Podczas sesji z Panią masz możliwość realizacji swoich najskrytszych fantazji, odkryciu swoich fetyszy lub oddaniu się tym, które już masz.

Zasady

Zasady są po to abyś ich przestrzegał, są związane z różnymi aspektami sesji. Wyznaczają pewne normy i granice działań i zachowań.

Studio

Sesje odbywają się w moim prywatnym studio. To dyskretne i bezpieczne miejsce, w którym bez obaw i skrępowania można realizować wszystkie praktyki BDSM.

Sesje

Sesje to czas spędzony w towarzystwie Lady Chili. Spotkania odbywają się w studio. Studio jest bogato wyposażone w sprzęty i różne akcesoria niezbędne do magicznych chwil.

Lady Chili

Witaj w Moim świecie.

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.