Dominacja medyczna

Dominacja medyczna przeznaczona jest dla osób, które lubią i cenią wytrawne zabawy.  Posiadasz  fetysz igieł, nakłuwania, zastrzyków, ubioru i sprzętu medycznego, a może zapachów ,,medycznych” związanych z używanymi środkami dezynfekującymi- to ten sposób zabaw jest dla ciebie.

A może chcesz po prostu spróbować, zakosztować czegoś wyjątkowego?

Podczas dominacji medycznej możliwe jest:

  • badanie medyczne ogólne, sprawdzające naturalne odruchy;
  • zbadanie serca stetoskopem;
  • przeprowadzenie badania prostaty oraz genitali;
  • iniekcje z użyciem wody fizjologicznej;
  • nakłuwanie, przekłuwanie;
  • przekłuwanie sutków;
  • nakłuwanie genitaliów;
  • zastrzyki z soli fizjologicznej w tyłek, ramię.

Podczas sesji medycznej Pani zawsze jest w ubraniu medycznym, na rękach nosi rękawiczki.  Pani wykorzystuje środki dezynfekujące, oraz wyłącznie jednorazowe igły o różnej wielkości.

UWAGA:
Sesja nie jest możliwa jeśli będziesz pod wpływem alkoholu lub innych używek!

Praktyki

Praktyki

Podczas sesji z Panią masz możliwość realizacji swoich najskrytszych fantazji, odkryciu swoich fetyszy lub oddaniu się tym, które już masz.

Zasady

Zasady są po to abyś ich przestrzegał, są związane z różnymi aspektami sesji. Wyznaczają pewne normy i granice działań i zachowań.

Studio

Sesje odbywają się w moim prywatnym studio. To dyskretne i bezpieczne miejsce, w którym bez obaw i skrępowania można realizować wszystkie praktyki BDSM.

Sesje

Sesje to czas spędzony w towarzystwie Lady Chili. Spotkania odbywają się w studio. Studio jest bogato wyposażone w sprzęty i różne akcesoria niezbędne do magicznych chwil.

Lady Chili

Witaj w Moim świecie.

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.