Bezpieczeństwo

Podczas sesji przestrzegane są pewne zasady bezpieczeństwa z obu stron, dzięki którym masz pewność, że nic ci nie grozi co może spowodować okaleczenie fizyczne lub psychiczne.

Ponadto, to co się dzieje podczas sesji jest za zgodą obu stron.

  • Nie ma możliwości twojego uczestnictwa w sesji jeśli okaże się, że jesteś pod wpływem alkoholu lub innych używek. (będąc pod wpływem środków odurzających, twoje reakcje mogą być nieadekwatne lub niewłaściwe, a to może zagrażać twojemu zdrowiu lub życia)
  • Pani nigdy  nie prowadzi sesji pod wpływem alkoholu lub innych używek.
  • Po każdej sesji całe wyposażenie studia jest dezynfekowane środkami do sprzętów medycznych
  • Jeśli podczas sesji używane są dilda, strapony i korki analne to zakładane są na nie prezerwatywy
  • Słowo bezpieczeństwa: ustalane jest na każdej sesji, masz prawo go użyć jeśli będziesz czuł, że dana praktyka lub działanie przekracza twoje możliwości
  • Jeśli mówisz, że musisz czasami spojrzeć na telefon bo np. mama, żona czy cokolwiek innego się dzieje to robisz to (choć o takich rzeczach powinieneś uprzedzić na początku sesji) a jeśli oznajmiasz że musisz wyjść, używając słowa bezpieczeństwa, to sesja kończy się.
  • Pani nie podejmuje się działań, które są związane z uszczerbkiem na zdrowiu czyli np. niosą zagrożenie dla zdrowia i życia tj. nie przeprowadzam kastracji, nie okaleczam ciała, nie nacinam – nawet gdybyś o to bardzo prosił ,czy podpisał zgodę na powyższe działania.

 

NIE NALEGAJ – PANI NIE ZMIENI ZDANIA!

Zasady

Praktyki

Podczas sesji z Panią masz możliwość realizacji swoich najskrytszych fantazji, odkryciu swoich fetyszy lub oddaniu się tym, które już masz.

Zasady

Zasady są po to abyś ich przestrzegał, są związane z różnymi aspektami sesji. Wyznaczają pewne normy i granice działań i zachowań.

Studio

Sesje odbywają się w moim prywatnym studio. To dyskretne i bezpieczne miejsce, w którym bez obaw i skrępowania można realizować wszystkie praktyki BDSM.

Sesje

Sesje to czas spędzony w towarzystwie Lady Chili. Spotkania odbywają się w studio. Studio jest bogato wyposażone w sprzęty i różne akcesoria niezbędne do magicznych chwil.

Lady Chili

Witaj w Moim świecie.

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.