Higiena i golenie

Przychodząc na sesje obowiązkowo będziesz musiał się umyć- wziąć prysznic. Na miejscu zapewnione są czyste ręczniki oraz żel pod prysznic.

Jeśli sesja ma zawierać elementy analne – należy obowiązkowo zrobić lewatywę.

Golenie się nie jest tematem łatwym. Jeśli się nie wygolisz to owłosienie może to utrudnieniem przy zabawach z wokiem, z linami – gdy masz wiązane jądra i penis.

Nadmieniam, że ogolenie zapewnia większą higienę i swobodę podczas zabawy. Rozumiem jednak, że nie zawsze możliwe jest ogolenie, zwłaszcza gdy jesteś w relacji, a na co dzień nie golisz się.

 

Gdybyś podjął decyzje o ogoleniu się się warto abyś to zrobił w miejscach:

  • odbyt (jeśli interesują ciebie zabawy analne)
  • jądra, penis
Przygotowanie do sesji, Sesje

Praktyki

Podczas sesji z Panią masz możliwość realizacji swoich najskrytszych fantazji, odkryciu swoich fetyszy lub oddaniu się tym, które już masz.

Zasady

Zasady są po to abyś ich przestrzegał, są związane z różnymi aspektami sesji. Wyznaczają pewne normy i granice działań i zachowań.

Studio

Sesje odbywają się w moim prywatnym studio. To dyskretne i bezpieczne miejsce, w którym bez obaw i skrępowania można realizować wszystkie praktyki BDSM.

Sesje

Sesje to czas spędzony w towarzystwie Lady Chili. Spotkania odbywają się w studio. Studio jest bogato wyposażone w sprzęty i różne akcesoria niezbędne do magicznych chwil.

Lady Chili

Witaj w Moim świecie.

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.