Savoir-vivre

Savoir-vivre to zasady, których masz przestrzegać podczas sesji. Pani je spisała po to abyś mógł się z nimi zapoznać i ich przestrzegać:

 1. Zwracaj się do Pani : Lady, Pani
 2. Umówiony na sesję przychodzisz zawsze o wyznaczonym czasie
 3. Jeśli nie możesz przybyć na umówioną sesję, dajesz mi o tym znać najpóźniej na godzinę przed terminem
 4. Pani oferuję wyłącznie praktyki BDSM, które wynikają z nazwy
 5. Daninę za sesję przynosisz w kopercie i wręczasz na początku sesji.
 6. Pieniądze w kopercie mają być odliczone, Pani nie wydaje reszty
 7. Przychodząc na sesję masz zapewnioną dyskrecję i bezpieczeństwo.
 8. Możesz Panią prosić ale nigdy żądać ! To Pani podejmuje decyzje i żąda. !
 9. Pani decyduje kiedy i gdzie możesz dotknąć, więc sam Pani nie dotykaj łapami.
 10. Przychodząc na sesję, nie możesz być pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających, w przeciwnym razie sesja się nie odbędzie.
 11. Jeśli twoją fantazją są zabawy analne to musisz pamiętać aby na sesję przybyć wyczyszczony czyli po wykonanej lewatywie’
 12. Jeśli nie pojawisz się na sesji, nie odwołasz- nie daję kolejnej szansy.
 13. Danina/ opłata powinna być dla ciebie przyjemnością a nie przykrym warunkiem spotkania.
 14. Podczas sesji nie ma opcji: seksu, lizania czy wąchania Pani intymnych miejsc.

 

TWOJE PROŚBY NIE WPŁYNĄ NA ZMIANĘ DECYZJI!

Pamiętaj!!! Jeśli podczas sesji nie będziesz okazywał należytego szacunku, nie przestrzegał podanych powyżej zasad to Pani nie będzie zainteresowana kolejnymi spotkaniami z tobą.

Zasady

Praktyki

Podczas sesji z Panią masz możliwość realizacji swoich najskrytszych fantazji, odkryciu swoich fetyszy lub oddaniu się tym, które już masz.

Zasady

Zasady są po to abyś ich przestrzegał, są związane z różnymi aspektami sesji. Wyznaczają pewne normy i granice działań i zachowań.

Studio

Sesje odbywają się w moim prywatnym studio. To dyskretne i bezpieczne miejsce, w którym bez obaw i skrępowania można realizować wszystkie praktyki BDSM.

Sesje

Sesje to czas spędzony w towarzystwie Lady Chili. Spotkania odbywają się w studio. Studio jest bogato wyposażone w sprzęty i różne akcesoria niezbędne do magicznych chwil.

Lady Chili

Witaj w Moim świecie.

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.