Umawianie sesji

Umawianie się na sesję i opłaty:

Sposób I. Co robisz?

 1. Jeśli jesteś na Pani stronie internetowej to wpłacasz zadatek wybierając jeden z dwóch podanych sposobów.
 2. Następnie wypełniasz ankietę, która jest na stronie internetowej.
 3. Po wypełnieniu ankiety piszesz do Pani maila na chili72@wp.pl aby umówić termin sesji. Po ustalenia godziny służby wpłacasz zadatek jako rezerwacja terminu blikiem 100 zł na Pani numer telefonu z dopiskiem: zwrot środków lub szybkim przelewem na podany numer konta 13 1870 1045 2078 1007 1520 0001 (wysyłasz potwierdzenie przelewu sms-em na Pani numer telefonu).

 

Sposób II Co robisz?

 1. Piszesz do Pani maila na chili72@wp.pl i umawiasz się na sesję bieżącego dnia, bez wypełniania ankiety. Jeśli Pani będzie miała wolny termin umawiana jest godzina spotkania. Po ustalenia godziny służby wpłacasz zadatek jako rezerwację terminu blikiem 100 zł na Pani numer telefonu z dopiskiem: zwrot środków lub szybkim przelewem na podany numer konta 13 1870 1045 2078 1007 1520 0001 (wysyłasz potwierdzenie przelewu sms-em na Pani numer telefonu).

 

Sposób III dla osób, które były już na sesji u Pani:

 

 1. Dokonujesz opłaty osobiście na sesji – Wybierając te formę płatności pamiętaj aby odliczoną kwotę (nie wydaję reszty) przynieść Pani w kopercie. Opłatę z kopertą wręczasz na początku sesji i kładziesz na miejsce, które Pani wskaże lub wręczasz ją Pani w zębach.

 

Preferowany jest zdecydowanie pierwszy sposób umawiania się na sesję.

Jeśli z sesji zrezygnujesz  lub nie przyjedziesz zadatek nie jest zwracany.

 

UWAGI:

 • Na sesję najlepiej umawiać się z jednodniowym wyprzedzeniem, wówczas jest większa szansa na spotkanie w interesującym ciebie terminie.
 • Rzadko jest możliwe aby Pani mogła ciebie przyjąć na sesje w dniu gdy dzwonisz.
 • Jeśli dzwonisz i oczekujesz że Pani się z tobą spotka za godzinę to uprzedzam ,,To nie piekarnia”.
 • Dzwoniąc z prośbą o spotkanie zwracasz się do mnie na Pani. Nie akceptuję mówienia do mnie na ,,ty”. Nie jetem i nie będę twoją koleżanką.
 • Dzwoniąc zachowuj się i wyrażaj z należytą godnością wobec Pani.
 • Jeśli umówisz się na spotkanie z Panią i nie przyjdziesz lub nie odwołasz, to zaliczka która jest związana z rezerwacja terminu nie jest zwracana.
 • Jest możliwość jednorazowego przełożenia sesji, gdy zaliczka rezerwacyjna nie przepada: jeśli sesję przekładasz minimum 24 godziny wcześniej.
 • Jeśli chcesz się umówić na sesję powyżej 4h to zadzwoń przynajmniej 3-4 dni wcześniej. Zaliczka rezerwacyjna wynosi 200 zł.
Sesje

Praktyki

Podczas sesji z Panią masz możliwość realizacji swoich najskrytszych fantazji, odkryciu swoich fetyszy lub oddaniu się tym, które już masz.

Zasady

Zasady są po to abyś ich przestrzegał, są związane z różnymi aspektami sesji. Wyznaczają pewne normy i granice działań i zachowań.

Studio

Sesje odbywają się w moim prywatnym studio. To dyskretne i bezpieczne miejsce, w którym bez obaw i skrępowania można realizować wszystkie praktyki BDSM.

Sesje

Sesje to czas spędzony w towarzystwie Lady Chili. Spotkania odbywają się w studio. Studio jest bogato wyposażone w sprzęty i różne akcesoria niezbędne do magicznych chwil.

Lady Chili

Witaj w Moim świecie.

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.