Umawianie sesji

Możesz umawiać się na sesję na dwa sposoby:

Sposób I. Co robisz?

 1. Wysyłasz maila na adres : chili72@wp.pl z prośbą o spotkanie.
 2. Otrzymujesz numer konta, na który wpłacasz zaliczkę (zaliczka wymagana jest zawsze na sesję powyżej 1h) . Wpłaty możesz także dokonać na numer telefonu przez BLIK
 3. Po wpłacie zaliczki wysyłasz mailem Pani potwierdzenie wpłaty i możesz się umówić na termin sesji.
 4. Po umówieniu się otrzymujesz mailem ankietę, dotyczącą twoich preferencji, którą wypełniasz i odsyłasz na ten sam adres mailowy.

 

Sposób II Co robisz?

 1. Dzwonisz do Pani na numer telefonu +48 575-630-335 i umawiasz się na sesję bieżącego dnia, bez wypełniania ankiety. W tym przypadku Pani nie może ci zagwarantować, ze na pewno Pani będzie miała dla ciebie czas.
 2. Po rozmowie najczęściej powrót do I sposobu zapisania się na sesję.Preferowany jest zdecydowanie pierwszy sposób umawiania się na sesję.

 

UWAGI:

 • Na sesję najlepiej umawiać się z jednodniowym wyprzedzeniem, wówczas jest większa szansa na spotkanie w interesującym ciebie terminie.
 • Rzadko jest możliwe aby Pani mogła ciebie przyjąć na sesje w dniu gdy dzwonisz.
 • Jeśli dzwonisz i oczekujesz że Pani się z tobą spotka za godzinę to uprzedzam ,,To nie piekarnia”.
 • Dzwoniąc z prośbą o spotkanie zwracasz się do mnie na Pani. Nie akceptuję mówienia do mnie na ,,ty”. Lady nie jest i nie będę twoją koleżanką.
 • Dzwoniąc zachowuj się i wyrażaj z należytą godnością wobec Pani.
 • Jeśli umówisz się na spotkanie z Panią i nie przyjdziesz lub nie odwołasz, to kolejnym razem będziesz się mógł umówić jeśli wpłacisz 50% zaliczki nawet jeśli to jest sesja 1h.
 • Jeśli umówisz się na sesje, wpłacisz 50% zaliczki, a nie przyjdziesz i nie odwołasz sesji co najmniej 1 dzień wcześniej to zaliczka przepada.
 • Jeśli umówisz się na sesje i ją przełożysz nie później niż 3h przed terminem sesji to zaliczka będzie mogła być wykorzystana podczas sesji w innym terminie.
 • Jeśli będziesz przekładał sesje 2 razy to, jeśli umówisz się trzeci raz i odwołasz sesję zaliczka przepada.
 • Jeśli chcesz się umówić na sesję powyżej 4h to zadzwoń przynajmniej 3-4 dni wcześniej.
Sesje

Praktyki

Podczas sesji z Panią masz możliwość realizacji swoich najskrytszych fantazji, odkryciu swoich fetyszy lub oddaniu się tym, które już masz.

Zasady

Zasady są po to abyś ich przestrzegał, są związane z różnymi aspektami sesji. Wyznaczają pewne normy i granice działań i zachowań.

Studio

Sesje odbywają się w moim prywatnym studio. To dyskretne i bezpieczne miejsce, w którym bez obaw i skrępowania można realizować wszystkie praktyki BDSM.

Sesje

Sesje to czas spędzony w towarzystwie Lady Chili. Spotkania odbywają się w studio. Studio jest bogato wyposażone w sprzęty i różne akcesoria niezbędne do magicznych chwil.

Lady Chili

Witaj w Moim świecie.

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.