Dominacja Erotyczna

Ten rodzaj praktyk może być bardzo przyjemny, związany z niesamowitymi doznaniami erotycznymi, ale może być także formą tortur i poniżenia.

Wśród dominacji erotycznej można wyróżniać:

  • Anal play
  • kontrolę erekcji

 

Anal Play

Zabawy analne są dla każdego, ale nie koniecznie wszystkie jej elementy.

Do zabaw analnych musisz mieć wykonaną lewatywę. Instrukcja jak ją wykonać znajduje się w zakładce ,,Jak się przygotować do sesji?”

Ponadto, możesz być pewien, że zabawy będą przeprowadzane według zasad bezpieczeństwa i higieny.

Nawet jeśli jesteś początkujący, to Pani posiada w swoim wyposażeniu różne rozmiary korków analnych oraz dild i może dobrać taką formę praktyki, abyś mógł doświadczyć różnych emocji i doznań.

Proponowane rodzaje działań analnych:

  • masaż prostaty, który Pani wykonuję ręcznie, a który jest związany z wyjątkowymi doznaniami;
  • rozciąganie odbytu za pomocą palców, korków analnych;
  • anal play wykonywany za pomocą dild, strapon-ów, oraz użycia całej dłoni ( tzw. fisting);
  • elektrostymulacja odbytu i punktu ,,G” za pomocą prądu o różnym natężeniu.

 

Kontrola erekcji

Praktyka związana z kontrolą erekcji może być bardzo przyjemna, ale też być torturą w sytuacji gdy „chcesz kończyć a ci nie wolno”.

Pani podczas działań wszelkie zabiegi wykonuje w rękawiczkach lateksowych.

Do tego typu praktyk Pani zalicza:

  • wykorzystanie różnego rodzaju masażerów;
  • masturbowanie się w sposób i tempie w jakim Pani ci każe;
  • elektrostymulację z udziałem prądu o różnym natężeniu;
  • cock trampling – deptanie członka.
Praktyki

Praktyki

Podczas sesji z Panią masz możliwość realizacji swoich najskrytszych fantazji, odkryciu swoich fetyszy lub oddaniu się tym, które już masz.

Zasady

Zasady są po to abyś ich przestrzegał, są związane z różnymi aspektami sesji. Wyznaczają pewne normy i granice działań i zachowań.

Studio

Sesje odbywają się w moim prywatnym studio. To dyskretne i bezpieczne miejsce, w którym bez obaw i skrępowania można realizować wszystkie praktyki BDSM.

Sesje

Sesje to czas spędzony w towarzystwie Lady Chili. Spotkania odbywają się w studio. Studio jest bogato wyposażone w sprzęty i różne akcesoria niezbędne do magicznych chwil.

Lady Chili

Witaj w Moim świecie.

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.