Własne zabawki i gadżety

Całe wyposażenie studia: zabawki i gadżety są wykorzystywane z zachowaniem wyjątkowej czystości i higieny tzn: myte oraz odkażane specjalnymi preparatami do tego przeznaczonymi.

 

UWAGA:

 

  • jeśli masz swoje zabawki i chcesz je przynieść to jest taka możliwość
  • jeśli chcesz aby twoje zabawki zostały u Pani to po zabawie są one poddane czyszczeniu, myciu, dezynfekcji
  • Wszystkie zabawki będą spakowane i podpisane będą czekały na ciebie do kolejnej sesji możesz mieć pewność, że twoje zabawki, które przyniesiesz i zostawisz będą wykorzystywane wyłącznie podczas zabawy z tobą, chyba, że zostanie ustalone inaczej zabawki i gadżety pójdą do ogólnego użytku jeśli twoja nieobecność wyniesie więcej niż 6 miesięcy
Sesje

Praktyki

Podczas sesji z Panią masz możliwość realizacji swoich najskrytszych fantazji, odkryciu swoich fetyszy lub oddaniu się tym, które już masz.

Zasady

Zasady są po to abyś ich przestrzegał, są związane z różnymi aspektami sesji. Wyznaczają pewne normy i granice działań i zachowań.

Studio

Sesje odbywają się w moim prywatnym studio. To dyskretne i bezpieczne miejsce, w którym bez obaw i skrępowania można realizować wszystkie praktyki BDSM.

Sesje

Sesje to czas spędzony w towarzystwie Lady Chili. Spotkania odbywają się w studio. Studio jest bogato wyposażone w sprzęty i różne akcesoria niezbędne do magicznych chwil.

Lady Chili

Witaj w Moim świecie.

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.