Feminizacja

Feminizacja to praktyka dla tych, którzy czują się kobietą lub chcą się nią poczuć. Pod moim czujnym okiem przejdziesz szkolenie, dzięki któremu będziesz mógł stać się wyuzdaną dziwką lub służącą będącą na każde moje zawołanie. Kilka podstawowych damskich fatałaszków w postaci pończoch czy bielizny znajdzie się także dla tych, którzy lubią poniżenie pomieszane z podnieceniem wywołane założeniem na siebie kobiecych elementów garderoby.

Podczas pierwszej sesji zostaje nadane ci imię, którym posługujesz się podczas każdej sesji, oraz w kontaktach telefonicznych z Panią.

Feminizacja, która jest dla osób które:

  • chcą sprawdzić jak to jest być kobietą, jak to jest nosić damskie ciuszki, być umalowaną, i chodzić na obcasach;
  • czują się kobietą i chcą się nauczyć jak robić makijaż, chodzić jak kobieta, się pewnych ról i zadań kobiecych;

Feminizacja może obejmować:

  • depilację, makijaż, malowanie paznokci, ubieranie w damską bieliznę, pończoszki i seksowne ubrania, oraz buty na obcasie;
  • do dyspozycji jest kobieca bielizna,różne sukienki, peruki, buty na obcasie w rozmiarach od 41 do 45 kolorowe kosmetyki do makijażu, lakiery do paznokci.

Musisz pamiętać, że wykonanie makijażu (i demakijażu na koniec) zajmuje sporo czasu a szczególnie, jeśli będziesz chciał malowania paznokci, które później trzeba zmyć.

Możliwe praktyki:

  • okazja bycia kobietą, w tym nauka kobiecego zachowania, chodzenia, poruszania się w kobiecym stylu, kobiecej wymowy, również ćwiczenia w zakresie makijażu i malowania paznokci;
  • tresura na pokojówkę – sissy maid, czyli nauczysz się jak usługiwać Pani, sprzątać;
  • nauka wypinania się do gwałtów, tak by być dobrą suką dla Pani ale też innych mężczyzn.

Potrzebny minimalny czas na sesję feminizacji to 2h.

Praktyki

Praktyki

Podczas sesji z Panią masz możliwość realizacji swoich najskrytszych fantazji, odkryciu swoich fetyszy lub oddaniu się tym, które już masz.

Zasady

Zasady są po to abyś ich przestrzegał, są związane z różnymi aspektami sesji. Wyznaczają pewne normy i granice działań i zachowań.

Studio

Sesje odbywają się w moim prywatnym studio. To dyskretne i bezpieczne miejsce, w którym bez obaw i skrępowania można realizować wszystkie praktyki BDSM.

Sesje

Sesje to czas spędzony w towarzystwie Lady Chili. Spotkania odbywają się w studio. Studio jest bogato wyposażone w sprzęty i różne akcesoria niezbędne do magicznych chwil.

Lady Chili

Witaj w Moim świecie.

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.