Ubiór

Wiem, że często pytacie o to jak Pani będzie ubrana i czy możesz oczekiwać jakiegoś ubioru.

To Pani decyduje jak jest ubrana i nie masz prawa oczekiwać czy mówić jak Pani ma się ubrać.

  • Pani jest zawsze ubrana co oznacza: nie prowadzi sesji nago, toples, czy półnaga.

 

NIE PROŚ – NIE MA TAKIEJ OPCJI!

 

  • Wyjątkiem od powyższego jest sytuacja podczas praktyki ,,PISS”, co znaczy że wtedy widzisz Panią w szczególny sposób, ale NIE MA OPCJI:
    • dotykania i lizania  Pani miejsc intymnych (pussy worship, pussy licking, rimming)
    • wąchania Pani miejsc intymnych (tzw. pussy bądź ass sniffing)
  • Wykonywanie facesittingu (czyli siadania na twojej twarzy) jest wyłącznie w ubraniu
  • Podczas sesji służysz nago, poza sesją feminizacji gdy jesteś ubrany w damskie ciuszki;
  • gdy służysz, NAGOŚĆ  jest formą dominacji przez poniżenie, zawstydzenie, a co za tym idzie pokazanie ci gdzie jest twoje miejsce.
Zasady

Praktyki

Podczas sesji z Panią masz możliwość realizacji swoich najskrytszych fantazji, odkryciu swoich fetyszy lub oddaniu się tym, które już masz.

Zasady

Zasady są po to abyś ich przestrzegał, są związane z różnymi aspektami sesji. Wyznaczają pewne normy i granice działań i zachowań.

Studio

Sesje odbywają się w moim prywatnym studio. To dyskretne i bezpieczne miejsce, w którym bez obaw i skrępowania można realizować wszystkie praktyki BDSM.

Sesje

Sesje to czas spędzony w towarzystwie Lady Chili. Spotkania odbywają się w studio. Studio jest bogato wyposażone w sprzęty i różne akcesoria niezbędne do magicznych chwil.

Lady Chili

Witaj w Moim świecie.

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.