Fantazje

Jeśli jesteś w tym miejscu, to oznacza, że chcesz poeksperymentować, doświadczyć nowych doznań, poznać siebie, albo wiesz czego chcesz.

Niezależnie od miejsca w którym jesteś zapewne masz swoje oczekiwania czy ukryte fantazje.

Być może poczytałeś w internecie o BDSM czy też obejrzałeś kilka filmików, które spowodowały, że chciałbyś zrealizować swoje najskrytsze marzenia – to jest właściwe miejsce do tego.

  • Zanim przyjdziesz na sesję wypełniasz ankietę, w której zaznaczasz swoje preferencje, doświadczenie, potrzeby – z tym Pani się zapoznaje;
  • Na początku sesji Pani z tobą rozmawia na temat twoich fantazji, pomysłów, potrzeb, ale także na temat obaw jeśli się takie pojawiają;
  • Jeśli jesteś nowy i masz swoje fantazje, to opowiedz o nich, Pani ci powie czy są one bezpieczne dla ciebie i ewentualnie w jakim stopniu są realizowane na etapie jakim jesteś;
  • Jeśli wyślesz Pani swój wymarzony scenariusz do realizacji lub go Pani opowiesz, to nie znaczy, że zostanie on zrealizowany. Pani twój scenariusz traktuje jako sugestie, pomysły i z całą pewnością coś z niego wykorzysta;
  • Możesz prosić, ale nie żądaj !!!
  • Jest możliwość służby ,,od wejścia w drzwi studia”, ale po wcześniejszym ustaleniu poprzez maila lub telefonicznie pewnych zasad związanych z bezpieczeństwem działań, czy hasłem bezpieczeństwa.

 

NIE OCZEKUJ ŻE PANI BEDZIE REALIZOWAĆ SCENARIUSZ, KTÓRY SOBIE NAPISAŁEŚ W 100%, TO PANI DECYDUJE CO I KIEDY ZROBI!

 

JESTEŚ PO TO ABY SŁUŻYĆ PANI I TO PANI MA BYĆ PRZYJEMNIE!!!

Zasady

Praktyki

Podczas sesji z Panią masz możliwość realizacji swoich najskrytszych fantazji, odkryciu swoich fetyszy lub oddaniu się tym, które już masz.

Zasady

Zasady są po to abyś ich przestrzegał, są związane z różnymi aspektami sesji. Wyznaczają pewne normy i granice działań i zachowań.

Studio

Sesje odbywają się w moim prywatnym studio. To dyskretne i bezpieczne miejsce, w którym bez obaw i skrępowania można realizować wszystkie praktyki BDSM.

Sesje

Sesje to czas spędzony w towarzystwie Lady Chili. Spotkania odbywają się w studio. Studio jest bogato wyposażone w sprzęty i różne akcesoria niezbędne do magicznych chwil.

Lady Chili

Witaj w Moim świecie.

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.