Role Play

Twoje fantazje mogą dotyczyć bycia w różnych rolach jak np.: skazańca, podwładnego, pacjenta, pieska, czy kotka, a może kręci cię bycie stolikiem, wieszakiem dla Pani czy krzesłem.

Jeśli masz inne fantazje co do odgrywania roli to powiedz o tym Pani. Pani zastanowi się czy ich realizacja jest możliwa.

Propozycja możliwych zabaw Role- Play:

 • Szefowa – podwładny, Szefowa która spotyka się z pracownikiem, jest niezadowolona i musi go ukarać za źle wykonaną pracę,
 • Pani domu – sprzątacz, który ma wykonać prace domowe jak: pranie ręczne Pani majteczek, prasowanie, odkurzanie, mycie toalety, łazienki, podłóg, czyszczenie Pani butów
 • Pani domu i kamerdyner – to zabawa, którą łączy się z dominacją publiczną. Podczas Pani prywatnej imprezy stoisz przy drzwiach, witasz gości, odbierasz ubrania
 • Pani domu i kelner – to zabawa, którą jest związana z dominacją publiczną. Jesteś w roli kelnera podczas Pani prywatnej imprezy
 • Sędzie i skazaniec – Pani prowadzi przesłuchanie za twoje przewinienia i wymierza wyrok
 • Pani/właścicielka i suka przysposabiana do roli dziwki
 • Pani i piesek
 • Pani i służąca – wcielasz się w rolę służącej, którą Pani uczy jak dobrze jej służyć
 • Wcielasz się w sprzęt domowy jak np: stolik do kawy, krzesła, wieszaka.
 • Pani jest lekarzem, a ty pacjentem. Pani ubrana w stój medyczny, ze stetoskopem bada twoje funkcje życiowe  i reakcje fizjologiczne, a także genitalia i prostatę
 • Pani i zabawka, która spełnia jej różne zachcianki i fantazje

PAMIĘTAJ:
W tej zabawie bierzesz aktywny udział, co oznacza, że nie jesteś roli wykonującego polecenia, ale sam możesz kreować pomysły, działania i wcielać je podczas sesji.

PANI JEST ZAWSZE W ROLI DOMINUJĄCEJ A TY ULEGŁEJ.

Praktyki, Role Play i Age Play

Praktyki

Podczas sesji z Panią masz możliwość realizacji swoich najskrytszych fantazji, odkryciu swoich fetyszy lub oddaniu się tym, które już masz.

Zasady

Zasady są po to abyś ich przestrzegał, są związane z różnymi aspektami sesji. Wyznaczają pewne normy i granice działań i zachowań.

Studio

Sesje odbywają się w moim prywatnym studio. To dyskretne i bezpieczne miejsce, w którym bez obaw i skrępowania można realizować wszystkie praktyki BDSM.

Sesje

Sesje to czas spędzony w towarzystwie Lady Chili. Spotkania odbywają się w studio. Studio jest bogato wyposażone w sprzęty i różne akcesoria niezbędne do magicznych chwil.

Lady Chili

Witaj w Moim świecie.

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.