Feminizacja to praktyka dla tych, którzy czują się kobietą lub chcą się nią poczuć. Pod moim czujnym okiem przejdziesz szkolenie, dzięki któremu będziesz mógł stać się wyuzdaną dziwką lub służącą będącą na każde moje zawołanie. Kilka podstawowych damskich fatałaszków w postaci pończoch czy bielizny znajdzie się także dla tych, którzy lubią poniżenie pomieszane z podnieceniem wywołane założeniem na siebie kobiecych elementów garderoby.

Podczas pierwszej sesji zostaje nadane ci imię, którym posługujesz się podczas każdej sesji, oraz w kontaktach telefonicznych z Panią.

Feminizacja, która jest dla osób które:

  • chcą sprawdzić jak to jest być kobietą, jak to jest nosić damskie ciuszki, być umalowaną, i chodzić na obcasach;
  • czują się kobietą i chcą się nauczyć jak robić makijaż, chodzić jak kobieta, się pewnych ról i zadań kobiecych;

Feminizacja może obejmować:

  • depilację, makijaż, malowanie paznokci, ubieranie w damską bieliznę, pończoszki i seksowne ubrania, oraz buty na obcasie;
  • do dyspozycji jest kobieca bielizna,różne sukienki, peruki, buty na obcasie w rozmiarach od 41 do 45 kolorowe kosmetyki do makijażu, lakiery do paznokci.

Musisz pamiętać, że wykonanie makijażu (i demakijażu na koniec) zajmuje sporo czasu a szczególnie, jeśli będziesz chciał malowania paznokci, które później trzeba zmyć.

Możliwe praktyki:

  • okazja bycia kobietą, w tym nauka kobiecego zachowania, chodzenia, poruszania się w kobiecym stylu, kobiecej wymowy, również ćwiczenia w zakresie makijażu i malowania paznokci;
  • tresura na pokojówkę - sissy maid, czyli nauczysz się jak usługiwać Pani, sprzątać;
  • nauka wypinania się do gwałtów, tak by być dobrą suką dla Pani ale też innych mężczyzn.


Potrzebny minimalny czas na sesję feminizacji to 2h.